☎️ +48 451 014 389
RABATY do -20% na oświetlenie

Zwroty i wymiany

Bardzo prosimy o zgłoszenie zwrotu na naszego maila info@home-decori.com przed wysłaniem paczki, razem z potrzebnymi danymi. Mogą Państwo skorzystać z naszego formularza dostępnego poniżej. Przyśpieszy to proces zwrotu środków na Państwa konto. Dziękujemy!

1. Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 22 Kodeksu Cywilnego, przysługuje – na podstawie przepisów prawa – prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie lub mailem na adres info@home-decori.com, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres: ul. Krakowska 201 , 43-300 Bielsko-Biała

2. W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres:

Oświetlenie(Shilo, Amplex, Dohar): Antigo S.C, ul. Kordackiego 19, 42-226 Częstochowa
Oświetlenie(Aldex): PPHU ALDEX, ul. Dąbkowskiego 40, 42-217 Częstochowa
Oświetlenie(Sollux): Sollux Lighting Sp. K, ul. Władysława Łokietka 35, 64-840 Budzyń
Oświetlenie(Aromas, Nowodvorski): Home-Decori, ul. Krakowska 201, 43-300 Bielsko-Biała
Oświetlenie(Ummo): Ummo, ul. Nowodworcowa 15, 81-581 Gdynia

Bezpośrednie koszty zwrotu Towaru pokrywa Klient.

3. Zwracany przez Klienta Towar nie może być używany ani posiadać uszkodzeń. Zwracany produkt powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu.

4. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy Sprzedawca zwróci Klientowi wszystkie otrzymane od Klienta płatności, z wyjątkiem kosztów dostarczenia Towaru, niezwłocznie, nie później niż 14 dni od dnia, w którym został zwrócony towar. Zwrotu płatności zostanie dokonany przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Klienta użyte w pierwotnej transakcji, chyba że strony uzgodnią inaczej.

5. Poniżej znajduje się wzór formularza odstąpienia od umowy, z którego Konsument może, ale nie musi skorzystać: